Karczma "Podkarpackie Jadło" Babica

 

- Atutem Karczmy w Starym Młynie są tradycyjne dania w słusznych porcjach -

 

Stary Młyn przy krajowej drodze E9, znajduje się w niewielkiej odległości od Rzeszowa i Boguchwały. U nas rozsmakujesz się przede wszystkim w znakomitej kuchni, innej LATEM i innej ZIMĄ, gdyż Nasza kuchnia oparta jest na tradycjach starych sprawdzonych przepisach.

 

Taka lokalizacja wraz z wysoką jakością podkarpackiego jadła oraz przystępnymi cenami pozycji menu zagwarantowała nam sukces na podkarpaciu gdzie zostaliśmy wyróżnieni nagrodami:

I miejsce w konkursie „Wędrówki podkarpackie” edycji 2011 r w kategorii „Smaczne Jadło”;

wyróżnienie w konkursie „Wędrówki podkarpackie” edycji 2012 r w kategorii „Smaczne jadło”;

nominacja wojewódzka do XXI Ogólnopolskiego Konkursu Promocyjnego AGRO POLSKA 2014

II miejsce w ogólnopolskim konkursie Dnia z Pstrąga;

III miejsce w ogólnopolskim IV Festiwalu Pstrąga;

III miejsce w konkursie "Na kulinarnym szlaku Polski" 2017r, organizowanym przez Urząd Marszałkowski trzech woewództw: podlaskiego, lubelskiego i podkarpackiego.

 

Najmłodszym klientom oferujemy niezależny „pokój zabaw”, bogato zaopatrzony w: zabawki, kolorowanki, klocki, domek, TV, stolik i siedzisko dla najmłodszych. Pokój ten cieszy się niezmierną popularnością wśród klientów z najmłodszymi pociechami, gdyż daje on komfort konsumpcji aromatycznych dań dla całej rodziny.

 

Karczma w Starym Młynie dysponuje 110 miejscami siedzącymi na: I piętrze: sala z piecem z barem piwnym, „pokój zabaw”, wielosezonowy taras; II piętrze: kameralna sala z intymnymi lożami i dużą salą z TV.

Od wiosny do jesieni dysponujemy klimatycznym ogórdkiem piwnym!

 

  • Grillowe specjały
  • I pietro